072-3304932

ניתוח לעיצוב הגוף

במרפאת ד"ר אבנר בן שושן

ניתוחים לעיצוב הגוף מאפשרים ליצור גוף חטוב יותר, מתוח יותר ומרשים יותר. הליכים כירורגיים אלה מספקים מענה אפקטיבי להשפעות הזמן על אזורים שונים בגוף האדם, ובפרט הבטן, הזרועות, הירכיים ועוד. מצב נוסף שבו מומלץ ניתוח לעיצוב הגוף הוא אחרי דיאטה מוצלחת או ניתוח בריאטרי, להשלמת השינוי המשמעותי. ד"ר אבנר בן שושן מבצע מבחר ניתוחים בקטגוריה זו, כולם על בסיס הניסיון הרב שצבר ומתוך מחויבות אמיתית למקסימום תועלת גם בהיבט הפיזי וגם בהיבט הרגשי.

שאלות ותשובות

בנושא ניתוח לעיצוב הגוף

במרבית המקרים ניתוחי עיצוב גוף מתבצעים תחת הרדמה מלאה.
בהתאם להיקף ההליך הכירורגי, שנקבע על סמך הפער בין המצב הקיים למראה המבוקש. בדרך כלל ניתן לחזור לשגרת החיים הרגילה (עם מעט מגבלות) לאחר 10 ימים עד שבועיים.
באופן עקרוני כן, אם כי ישנה השאלה מהו היקף כל ניתוח מבוקש (על-מנת לאפשר לגוף להתאושש בבטחה אחרי ההליך הכירורגי).
בדרך כלל לאחר חודש עד שלושה חודשים כבר אפשר להבחין בהבדל הניכר בין ה"לפני" ל"אחרי". השינוי מושלם תוך שנה.
המגבלה הרלוונטית היא מידת האלסטיות של העור באזור שאותו רוצים לעצב, ולא הגיל הכרונולוגי.

רוצים/ות לראות איך מתבצע ניתוח לעיצוב הגוף?

צפו בגלריית הסרטונים שלנו!

האפשרויות השונות

של ניתוח לעיצוב הגוף

שאיבת שומן

הליך כירורגי שמספק מענה מדויק להצטברות שומן באזור ספציפי גם לאחר הגעה למשקל בטווח הנורמה, וכשאפילו פעילות גופנית לא מעלימה אותו. ניתן לשאוב עד 5 ליטר שומן, והאזורים המתאימים לכך הם הירכיים, הבטן, המותניים, הישבן, הברכיים והזרועות. ניתוח שאיבת שומן לעיצוב הגוף מתאים לבעלי ובעלות עור גמיש.

מתיחת בטן

ניתוח מקיף שכולל הסרת רקמות עור עודפות באזור הבטן, שאיבת שומן, הידוק שרירים ובמידת הצורך הסטה של הטבור למיקום חדש כדי להשלים בטן מעוצבת ומרשימה. חשוב להדגיש כי גם עיצוב הגוף באמצעות מתיחת בטן מתאים לבעלי ובעלות משקל תקין.

עיצוב זרועות

ניתוח שמתמקד בזרועות וכולל הסרת עודפי עור ושאיבת שומן נקודתית על-מנת למנוע מראה מידלדל ולא מחמיא של הזרועות.
עיצוב ישבן
שם כולל למספר הליכים כירורגיים שמטרתם להקנות לישבן מראה מושך במיוחד. בין האפשרויות: שאיבת שומן לחיטוב הישבן, הנחת שתלי סיליקון ליצירת נוכחות בולטת יותר והזרקת שומן מאזור אחר בגוף ("ישבן ברזילאי").

ד"ר אבנר בן שושן

מומחה בתחום ניתוח לעיצוב הגוף

יושרה

לד"ר אבנר בן שושן יושרה מוחלטת, ועל כן הוא ימליץ על ניתוח עיצוב הגוף רק כשההליך אכן יוביל לשינוי הרצוי.

תמיכה

השירות של ד"ר בן שושן כולל לא "רק" ניתוח שמבוצע ביד אמן, אלא גם תמיכה מלאה לפני הניתוח ולאחריו, כולל מענה מקצועי לכל צורך.

דיוק

אחד המאפיינים הבולטים של ד"ר אבנר בן שושן הוא התפישה האסתטית המדויקת שלו, שבאה לידי ביטוי בתכנון מושלם של כל ניתוח לעיצוב הגוף.

נקודות חשובות

ודגשים לגבי ניתוח לעיצוב הגוף

ציפיות ריאליות

חשוב מאוד להגיע לניתוח עם ציפיות ריאליות: ניתוח לעיצוב הגוף מחולל שינוי משמעותי לטובה, אבל ישנן גם מגבלות.

היערכות

דגש נוסף בדרך להצלחת הניתוח הוא היערכות נכונה – כולל הפסקת עישון לפחות 3 שבועות לפני מועד ההליך הכירורגי, והצטיידות באמצעים הנחוצים להחלמה (תחבושות אלסטיות / חליפת לחץ / מחוך, למניעת בצקות ולחיזוק התוצאות).

שמירה על המשקל

המכנה המשותף של כל הניתוחים לעיצוב הגוף הוא שהתוצאות המצוינות שהם משיגים נשמרות כל עוד האדם שומר על משקל גוף תקין. באופן טבעי המראה המחמיא מייצר מוטיבציה גבוהה להקפיד על תזונה נכונה וגם על פעילות גופנית מתאימה.

תמונות לפני אחרי

לתיאום פגישת ייעוץ, השאירו פרטי קשר

פתח/י צ'אט
זקוקים לעזרה?
ד"ר אבנר בן שושן
שלום,
איך אפשר לעזור?
Call Now Button