072-3304932

ניתוח אף

במרפאת ד"ר אבנר בן שושן

האף משמש אותנו להרחה ומהווה חלק ממערכת הנשימה – אבל יש לו כמובן גם השפעה בהיבט האסתטי. אם אינך מרוצה מהאף שלך, מן הסתם הוא נתפש כאיבר בולט מאוד לעין, ובמקרה כזה הפתרון יהיה הליך כירורגי שיעצב אותו מחדש. בין השאר ניתן לקצר אף ארוך, להצר אף רחב, להסיר גבנונים, לתקן א-סימטריה ועוד. בגלל הרגישות המובנת, חשוב מאוד לעבור ניתוח אף רק אצל כירורג מנוסה מאוד כמו ד"ר אבנר בן שושן, שמביא לידי ביטוי גם תפישה אסתטית מדויקת.

שאלות ותשובות

בנושא ניתוח אף

האף מגיע לצורתו הסופית ולגודל הסופי בסביבות גיל 16-17, וזהו טווח הגילאים שממנו אפשר לנתח את האף. בדרך כלל אצל בנות הגדילה מסתיימת מעט מוקדם יותר מאשר אצל בנים, ובכל מקרה כירורג פלסטי אחראי בוחן את הנסיבות הספציפיות לפני ההחלטה אם לנתח או לחכות.
בחלק לא מבוטל מהמקרים עיצוב האף באמצעות הליך כירורגי משפר גם את הנשימה, בזכות תיקון המחיצה.
כן, בשעות הראשונות יש להימנע ממשקאות ומאכלים חמים. יש לשכב על הצד בלבד במהלך תקופת ההחלמה, להימנע מהתכופפות וגם לא לחשוף את האף לשמש. דגש נוסף הוא לא לנקות את הנחיריים, וכן להמתין עם פעילות פיזית מאומצת לכחודש אחרי הניתוח.
לניתוחי אף שמבוצעים ע"י מנתח פלסטי מנוסה יש אחוזי הצלחה גבוהים מאוד. יחד עם זאת ישנם גם מאפיינים ספציפיים לכל אדם, וחשוב לקחת בחשבון גם את הציפיות ובפרט לוודא שהן ריאליות. כל המידע הזה נמסר במהלך מפגש הייעוץ.
בדרך כלל בין שעה לשעתיים. לאחר מכן נדרשת השגחה לכ-6 עד 8 שעות נוספות.

רוצים/ות לראות איך מתבצע ניתוח אף?

צפו בגלריית הסרטונים שלנו!

השלבים העיקריים

בניתוח אף

שלב ראשון

חתך. בשיטה הסגורה ניתוח האף מתבצע דרך חתך פנימי. בשיטה הפתוחה – דרך חתך מחוץ לאף, באזור שבין הנחיריים. בכל מקרה מדובר בחתך זעיר.

שלב שני

עיצוב עצם האף. בהתאם למראה המבוקש. הפעולות שמבצע הכירורג הפלסטי הן חשיפת רקמת הסחוס, באמצעות שיוף, ובמידת הצורך שבירות (מבוקרות ומדויקות) של העצם.

שלב שלישי

החזרת העור למקום. עם סיום עיצוב האף, העור שהורם מוחזר למקומו, והאזור נתפר. כמו כן מושארים בתוך הנחיריים "טמפונים" שתפקידם הוא לספוג את הדם.

ד"ר אבנר בן שושן

מומחה בתחום ניתוח אף

יושרה

ד"ר אבנר בן שושן מקפיד לבחון את כל הפרמטרים הרלוונטיים, וממליץ על ניתוח אף רק כשבאמת יש בכך צורך.

מיומנות

ניתוח באף חייב להתבצע ברמת דיוק מקסימלית, ולכן ישנה חשיבות רבה במיוחד למיומנות הטכנית של הכירורג. לד"ר בן שושן ניסיון רב בביצועי ניתוחי אף גם בשיטה הסגורה וגם בשיטה הפתוחה (שמתאימה למקרים שבהם נדרש שינוי נרחב יחסית).

מחויבות

ד"ר בן שושן מחויב לספק שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר לכל מטופל ומטופלת, מרגע הפנייה, עד לניתוח, כמובן במהלך הניתוח עצמו ולאורך כל תקופת ההחלמה.

נקודות חשובות

ודגשים לגבי ניתוח אף

תוצאות

לאחר כחודש וחצי כבר אפשר להתרשם מהשינוי של האף. השיפור מושלם כעבור מספר חודשים.

ציפיות ריאליות

ניתוח אף מחולל תמורות משמעותיות במראה החיצוני, אבל יש כמובן דברים שלא ניתן לשנות. בהתאם חשוב מאוד להגיע לתהליך עם ציפיות ריאליות, ומנתח פלסטי מנוסה דואג לוודא שאכן זה המצב.

מראה הרמוני

בתכנון ניתוחי אף נלקח בחשבון מבנה הפנים, כדי לייצר הרמוניה שובת לב.

תמונות לפני אחרי

לתיאום פגישת ייעוץ, השאירו פרטי קשר

פתח/י צ'אט
זקוקים לעזרה?
ד"ר אבנר בן שושן
שלום,
איך אפשר לעזור?
Call Now Button