072-3304932

ניתוח חזה

במרפאת ד"ר אבנר בן שושן

חזה הוא איבר בולט לעין, ולא פחות מכך הוא גם נתפש כמרכיב מרכזי בנשיות ע"י רוב הנשים. בהתאם ניתוחי חזה היא קטגוריה פופולרית במיוחד במסגרת הרפואה האסתטית – ועם ד"ר אבנר בן שושן, כירורג פלסטי בעל ניסיון של למעלה מ-25 שנים וטביעת עין מדויקת להפליא, מובטחות לך התוצאות הטובות ביותר האפשריות.

שאלות ותשובות

בנושא ניתוח חזה

השדיים מסיימים להתעצב בסביבות גיל 17 ולכן אין טעם לנתח את האזור בשלב מוקדם יותר.
בחלק מניתוחי החזה אובדן יכולת ההנקה הוא סיבוך אפשרי (אם כי לא שכיח). בכל מקרה זהו שיקול שמועלה לדיון במסגרת מפגש הייעוץ, וד"ר בן שושן מקפיד לוודא שכל מטופלת מקבלת את מלוא האינפורמציה הרלוונטית לצורך קבלת החלטה מיטבית עבורה.
כן (פרט לניתוח תיקון פטמה שקועה, שאותו ניתן לבצע גם בהרדמה מקומית).

רוצים/ות לראות איך מתבצע ניתוח חזה?

צפו בגלריית הסרטונים שלנו!

הסוגים השונים

של ניתוחי חזה

הגדלת חזה

הניתוח הפופולרי ביותר בחזה. הדגש העיקרי בהליך כירורגי זה הוא בחירה מדויקת של השתלים שיעניקו למטופלת את המראה המחמיא ביותר, תוך שמירה על פרופורציות מתאימות עם מבנה הגוף.

הרמת חזה

ניתוח שמתבצע בדרך כלל לאחר הריונות והנקות שגורמים לצניחת החזה. גם הגיל עלול להוביל לחזה נפול, והליך כירורגי זה מחזיר לו את הזקיפות הקומה.

הרמת חזה עם שתל

ניתוח שהוא למעשה שילוב של הרמת חזה והגדלת חזה. כדאי לדעת שכל הרמת חזה מקטינה אותו במידה מסוימת, ולכן יש מקרים שבהם ד"ר בן שושן ימליץ על שתלים גם כשבמצב הנוכחי גודל החזה סביר (אבל גבולי).
הקטנת חזה
ניתוח שמספק לא "רק" תועלת אסתטית, אלא גם בריאותית – בזכות הפחתת העומס על הכתפיים והגב ושיפור היציבה.
שחזור שד
הליך כירורגי ייעודי לחולות בסרטן שד או לנשים שהחליטו לכרות שד כצעד מניעתי. השחזור מבוסס על שתלי סיליקון או על לקיחת רקמות מהגוף של המטופלת.
תיקון פטמה שקועה
ניתוח שנחשב יחסית פשוט, אשר מאפשר לפטמה להתבלט כלפי חוץ. חשוב לציין כי ההליך מונע את יכולת ההנקה בעתיד.

ד"ר אבנר בן שושן

מומחה בתחום ניתוחי חזה

אחריות

אחרי למעלה מ-25 שנות פעילות בתחום הכירורגיה הפלסטית, ברור לד"ר בן שושן כי חובה להתנהל באחריות מלאה. האחריות באה לידי ביטוי גם בשלב הייעוץ (כשלמשל הוא ימליץ על ניתוח רק כשההליך הכירורגי אכן יספק תועלת משמעותית), גם בניתוח עצמו (שמבוצע במיומנות גבוהה) וגם בליווי בזמן ההחלמה ואפילו לאחריה.

טביעת עין מדויקת

אחרי למעלה מ-25 שנות פעילות בתחום הכירורגיה הפלסטית, ברור לד"ר בן שושן כי חובה להתנהל באחריות מלאה. האחריות באה לידי ביטוי גם בשלב הייעוץ (כשלמשל הוא ימליץ על ניתוח רק כשההליך הכירורגי אכן יספק תועלת משמעותית), גם בניתוח עצמו (שמבוצע במיומנות גבוהה) וגם בליווי בזמן ההחלמה ואפילו לאחריה.

זמינות

ד"ר אבנר בן שושן מקפיד להיות זמין עבור המטופלות גם לפני הניתוח וגם לאחריו, ומספק מענה מקצועי לכל שאלה, חשש או קושי.

נקודות חשובות

ודגשים לגבי ניתוח חזה

מראה טבעי

הדגש החשוב ביותר לגבי כל ניתוחי החזה הוא הקפדה על יצירת מראה טבעי ולא מאולץ, מפני שזוהי האופציה המחמיאה ביותר.

תופעות לוואי

כל ניתוח חזה עלול לגרום לתופעות לוואי כמו נפיחות (שיורדת בהדרגה במשך מספר שבועות), שטפי דם נקודתיים, כאב (נסבל, ובכל מקרה ניתן להשתמש במשככי כאבים במידת הצורך) ותחושת אי נוחות. חשוב להיערך לקראת שבוע עד שבועיים של קושי מסוים.

שינוי מקיף

ניתוחי חזה מחוללים שינוי מקיף: בזכות המראה החדש והמחמיא, מתחזק הביטחון העצמי, תחושת הנשיות מתעצמת, ובעקבות כל אלה קל יותר לכל אישה למצות את החיים.

לתיאום פגישת ייעוץ, השאירו פרטי קשר

פתח/י צ'אט
זקוקים לעזרה?
ד"ר אבנר בן שושן
שלום,
איך אפשר לעזור?
Call Now Button