072-3304932

ניתוח עיצוב זרועות

במרפאת ד"ר אבנר בן שושן

עודפי עור בזרועות עלולים לייצר מראה מידלדל ולא מחמיא. זוהי תופעה נפוצה יחסית, שעלולה להתרחש אחרי דיאטה מוצלחת במיוחד שבה האדם הצליח להיפטר מקילוגרמים מיותרים רבים, עקב גנטיקה וגם הגיל מוביל לעיתים לרצון לעצב מחדש את הזרועות. הדרך האפקטיבית ביותר לכך היא ניתוח עיצוב זרועות שבמהלכו יוסרו עודפי עור ושומן. ד"ר אבנר בן שושן מבצע את ההליך הכירורגי במיומנות גבוהה ובהתאם התוצאות המרשימות.

שאלות ותשובות

בנושא עיצוב זרועות

משך הזמן משתנה בהתאם להיקף השינוי הרצוי, בדרך כלל הניתוח אורך כשעתיים.
חשוב מאוד להימנע מאימוץ הזרועות במשך שבוע עד שבועיים. לאחר מכן ניתן לחזור לשגרת החיים הרגילה.
בדרך כלל נדרשת לבישת בגד אלסטי ייעודי. הבגד מונע נפיחות ומפחית בצקות. לעיתים יושארו גם נקזים על-מנת לפנות את הפרשות הדם והנוזלים מהאזור המנותח.
כשלובשים חולצה קצרה, הצלקות מניתוח עיצוב הזרועות נחשפות. אין דרך לדעת מראש בוודאות כיצד ייראו הצלקות ואם יהיו בולטות, מפני שכל גוף מגיב אחרת לחתכים.
רוב המנותחים והמנותחות מדווחים על רמת כאב נמוכה למדי. ניתן כמובן להשתמש במשככי כאבים.

רוצים/ות לראות איך מתבצע ניתוח לעיצוב זרועות?

צפו בגלריית הסרטונים שלנו!

השלבים העיקריים

בניתוח לעיצוב זרועות

שלב ראשון

בדיקות והיערכות. עוד לפני הניתוח עצמו, מתבצעות בדיקות שונות כדי לוודא התאמה לניתוח. כמו כן נדרשת היערכות שכוללת בין השאר הפסקת עישון למשך 3 שבועות לפחות (מפני שסיגריות פוגעות במידה ניכרת ביכולת של הגוף להתאושש אחרי הליך כירורגי).

שלב שני

חתך. כשהיקף השינוי מצומצם יחסית, החתך שדרכו יבוצע ניתוח עיצוב הזרועות ממוקם בבית השחי. במקרים שבהם מוסרת כמות גדולה של רקמות עור עודפות, החתך הוא בחלק הפנימי של הזרוע.

שלב שלישי

שאיבת שומן. לצורך עיצוב מחדש של הזרועות נשאב שומן תת עורי בכל מקום לאורך הזרועות שבו ישנם עודפי שומן.
שלב רביעי
הסרת רקמות העור המיותרות. כמות הרקמות היא בהתאם למאפיינים הספציפיים של כל מטופל או מטופלת. הבדיקה מתבצעת כשהאדם עומד עם ידיים פרוסות לצדדים כדי לדעת בדיוק כמה עור כדאי להסיר על-מנת להגיע לעיצוב המחמיא ביותר.
שלב חמישי
סגירת החתך. באמצעות תפרים שנספגים מעצמם. כמו כן ייחבשו הזרועות בחבישה אלסטית.

ד"ר אבנר בן שושן

מומחה בתחום עיצוב זרועות

יושרה

ד"ר אבנר בן שושן מקפיד על יושרה מוחלטת. כחלק מכך הוא ימליץ על עיצוב זרועות בניתוח רק כשיש לכך הצדקה אמיתית, ובנוסף הוא מפרט תמיד את כל תופעות הלוואי והסיבוכים האפשריים אחרי הליך כירורגי זה.

קשב

ד"ר בן שושן מקפיד גם על קשב רגיש לכל מטופלת ולכל מטופל, על-מנת להבין מאין נובע הצורך בעיצוב הזרועות ובכדי לוודא שהציפיות מהניתוח ריאליות.

ניסיון

את הקליניקה הראשונה פתח ד"ר בן שושן כבר ב-1998 אחרי שהשלים את ההתמחות בכירורגיה פלסטית ומשחזרת. הוא כבר סייע לאלפי בני אדם ואפילו עשרות אלפים לשפר את חייהם בזכות שיפור המראה החיצוני.

נקודות חשובות

ודגשים לגבי עיצוב זרועות

משקל תקין

ניתוח עיצוב זרועות מתבצע רק כשהאדם במשקל תקין, או מעט מעבר לכך. עודף משקל לא מאפשר לעבור את ההליך הכירורגי, ובכל מקרה כדאי לקחת בחשבון שירידה משמעותית במשקל אחרי הניתוח עשויה להשפיע על התוצאות.

גיל

ניתן לעבור ניתוח לעיצוב זרועות החל מגיל 18 וגם בגילאים מבוגרים.

שימור התוצאות

כל עוד המשקל לא משתנה, המראה החדש והמחמיא של הזרועות נשמר. התוצאות הסופיות מתקבלות תוך כחצי שנה, וכשהניתוח מבוצע ע"י כירורג מיומן השינוי יהיה משמעותי מאוד, לטובה כמובן.

לתיאום פגישת ייעוץ, השאירו פרטי קשר

פתח/י צ'אט
זקוקים לעזרה?
ד"ר אבנר בן שושן
שלום,
איך אפשר לעזור?
Call Now Button