072-3304932

פיסול אף

במרפאת ד"ר אבנר בן שושן

פיסול אף הוא הליך חדשני שמאפשר להקנות לאיבר – שמשפיע במידה רבה על מראה הפנים כולן – את הצורה הרצויה, ללא צורך בניתוח. טיפול זה מהווה גם פתרון מצוין למי שעברו ניתוח אף אבל לא מרוצים מהתוצאות ומצד שני לא מעוניינים בעוד הליך כירורגי. המיומנות הגבוהה של ד"ר אבנר בן שושן והתפישה האסתטית המדויקת שלו מבטיחים (ומקיימים!) שינוי משמעותי לטובה, בלי תופעות לוואי וללא זמן החלמה.

שאלות ותשובות

בנושא פיסול אף

הפיסול עצמו אורך כ-20 דקות. לפני כן מוקדש כמובן זמן גם לתכנון ההליך, כדי להעניק לאף את המראה המדויק ביותר האפשרי.
לא, במקרה כזה יש להמתין עד לכחודשיים לאחר הלידה (או לסוף תקופת ההנקה, עבור נשים שבוחרות להניק).
יש מגוון רחב של אפים שעבורם פיסול יניב תוצאות טובות מאוד. הבחירה בין פיסול ללא ניתוח לבין הליך כירורגי היא של המטופל או המטופלת, בין השאר על סמך הציפיות שלהם והפער בין האף הקיים לאף המבוקש.
כשנתיים, ולאחר מכן ניתן לעבור טיפול משמר.

רוצים/ות לראות איך מתבצע פיסול אף?

צפו בגלריית הסרטונים שלנו!

השלבים העיקריים

בפיסול אף

שלב ראשון

תכנון. המנתח הפלסטי בוחן עם המטופל או המטופלת מהו האף האופטימלי מבחינתם ומתכנן ביחד איתם את הפיסול. בחלק מהמקרים ההמלצה תהיה לפסל אזורים נוספים בפנים, למשל עצמות לחיים, כדי להגיע להרמוניה מושלמת.

שלב שני

הזרקת חומרי מילוי. פיסול אף מבוסס על חומרי מילוי דומים לאלה שנמצאים בגוף האדם באופן טבעי (למשל, חומצה היאלורונית). ד"ר בן שושן משתמש אך ורק בחומרים שקיבלו את כל האישורים הנדרשים.

שלב שלישי

עיצוב האף. לאחר הזרקת חומרי המילוי, כמובן בכמות המדויקת ולנקודות הנכונות, ניתן לעצב את האף למראה הרצוי. פעולה זו דומה במהותה לפיסול – לישת החומר, ויצירת אף שובה לב בהתאם להעדפות המטופל או המטופלת.

ד"ר אבנר בן שושן

מומחה בתחום פיסול אף

יושרה

ד"ר אבנר בן שושן מקפיד להמליץ על פיסול (אף, או פנים באופן כללי) רק כשפעולה זו תניב תועלת אמיתית. במקרים אחרים הוא ימליץ על ניתוח (אם האופציה הזו רלוונטית), וכשהאף לא באמת זקוק לשינוי, היושרה שלו תבוא לידי ביטוי בהמלצה לא לטפל כלל.

טביעת עין

את הקליניקה הראשונה שלו, בצרפת, פתח ד"ר בן שושן כבר ב-1998. בהתאם הוא כבר עזר לאינספור בני אדם לשדרג את המראה החיצוני שלהם, כולל באמצעות עיצוב מחדש של אף, ופיתח טביעת עין מדויקת לגבי צורת האף המחמיאה ביותר לכל אחד ואחת.

סבלנות

פיסול האף עצמו מושלם כאמור תוך כ-20 דקות. עוד קודם לכן, כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר האפשריות, נדרש קשב סבלני למטופלים כדי להבין מה הם לא אוהבים באף שלהם ואיך אפשר לעזור להם.

נקודות חשובות

ודגשים לגבי פיסול אף

ללא הרדמה

הליך פיסול האף לא מחייב הרדמה ולכן גם אין צורך בזמן התאוששות. מיד לאחר השלמת הטיפול אפשר להמשיך בשגרת היום הרגילה.

סימטריה והרמוניה

תוצאות פיסול אף משנות במידה ניכרת את מראה הפנים בזכות הסימטריה הנכונה שמושגת וההרמוניה עם שאר האלמנטים.

יתרונות פיסול עם כירורג פלסטי

יש לא מעט קליניקות שמציעות הזרקות של חומרי מילוי. כשהמטרה היא פיסול אף, מומלץ בחום להפקיד את המלאכה בידיים בקיאות במיוחד, של כירורג פלסטי – גם כדי שהתכנון יהיה הנכון ביותר עבורכם וגם כדי שהיישום יהיה מושלם.

לתיאום פגישת ייעוץ, השאירו פרטי קשר

פתח/י צ'אט
זקוקים לעזרה?
ד"ר אבנר בן שושן
שלום,
איך אפשר לעזור?
Call Now Button